Wrzesień 9, 2018
permanentny makijaż

Czy permanentny makijaż to zabieg dla Ciebie? | Kompendium cz. 1

Permanentny makijaż – czy to zabieg dla Ciebie? Kto może, a kto nie powinien decydować się na makijaż permanentny? Makijaż permanentny wchodząc kilka lat temu do […]
Wrzesień 25, 2017
CSR - Permanentna.pl - Aukcje charytatywne

Aukcje charytatywne z okazji 1 urodzin Permanentna.pl (2016)

Chcąc uczcić 1 urodziny mojej pracowni makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej w Myślenicach postanowiłam zorganizować aukcje charytatywne, z których całkowity dochód został przeznaczony na wspieranie lokalnych […]

Makijaż Permanentny Blog

Stoję na stanowisku, że każdą dziedzinę rzemieślniczą można podnieść do rangi sztuki. To od indywidualnych cech, predyspozycji, determinacji, nakładu czasu, energii, pracy i pieniędzy oraz intencji i motywacji konkretnego człowieka zależy czy owocem pracy jego rąk będzie wyrób rzemieślniczy czy małe dzieło sztuki. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Wszystkie te dziedziny mają wspólny mianownik i cel w postaci podnoszenia jakości życia kobiet na całym świecie.

Moją misję i karierę zawodową dedykowałam właśnie tak zdefiniowanemu celowi.

Chcę podnosić jakość życia kobiet na całym świecie dostarczając najwyższej klasy

usługi zabiegowe i szkoleniowe z obszaru mojej specjalizacji zawodowej.

Po kilknastu latach nauki, pracy, szkoleń i starań doszłam do punktu, w którym nie tylko potrafię poprawić oczywiste, widoczne gołym okiem niedoskonałości, ale przede wszystkim potrafię udoskonalić to co samo w sobie jest naturalnie piękne. Czy to czyni mnie mistrzynią w moim fachu? Szczerze mówiąc nie wiem. Sama nie lubię o sobie myśleć w takich kategoriach. Wciąż widzę gdzie jeszcze mogę poprawić swoje umiejętności albo rozszerzyć wiedzę. Proces zdaje się nie miec końca, a jedyne co ogranicza rozwój to czas.

Na moim blogu będę pisała przede wszystkim, ale nie tylko, o makijażu permanentnym oraz o zabiegach kosmetycznych i szerokopojętej kosmetologii estetycznej. To obszary mojej specjalizacji zawodowej. Póki co pomysł wdrażam w życie pod nazwą „Makijaż Permanentny Blog” i zobaczymy z czasem w jakim kierunku ewoluuje. To co mogę zagwarantować małym palcem (a jest mi on niezbędnie potrzebny do pracy :), to to, że będę się starała zmaksymalizować wartość przekazywanych informacji w możliwie przystępnej formie. Moją intencją jest stworzyć bogate źródło wiedzy eksperckiej, z którego czerpać będzie mógł każdy kto znajdzie taką potrzebę.